„Uczniowie klasy czwartej zachęcają do zdrowego trybu życia”

„Uczniowie klasy czwartej zachęcają do zdrowego trybu życia.”

Uczniowie klasy czwartej naszej szkoły w ramach lekcji przyrody omawiali w bieżącym roku szkolnym m.in. zasady funkcjonowania organizmu człowieka oraz jego otoczenia.  W ramach tych zajęć były omawiane zatem zagadnienia dotyczące zdrowego trybu życia i umiejętności przeciwdziałania nałogom i złym nawykom.  W ramach tych zajęć uczniowie wykonali dwa plakaty – pierwszy zachęcający koleżanki i kolegów do ochrony zmysłów słuchu i wzroku, drugi ostrzegający przed nałogami.

Prace uczniów okazały się niezwykle ciekawe i twórcze. Niestety nie możemy w obecnej sytuacji zaprezentować ich w szkole, dlatego stworzyliśmy prezentacje, w których zamieszczone zostały owce ich pracy.

Ewelina Borowska-Pawluś

 

Zobacz:

Chrońmy wzrok i słuch.

Używki szkodzą zdrowiu.

Może Ci się również spodoba