Piknik Rodzinny 2017

    Zaproś lato! Pod takim hasłem odbywał się tegoroczny Piknik Rodzinny organizowany przez Pracowników i Uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Kunowej. 18 czerwca w słoneczne niedzielne popołudnie mieszkańcy Kunowej, uczniowie wraz z rodzicami oraz liczni goście z sąsiednich miejscowości miło spędzali czas, korzystając z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów pikniku. Uczestnicy imprezy mogli obejrzeć bogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Były tańce, piosenki a także strofy dla Mam z okazji ich święta. Wspaniale zabawiał zgromadzonych, nasz ulubiony, Klown Roberto oraz inni artyści, którzy zaprezentowali ciekawy repertuar. Uczestnicy doskonale bawili się przy piosenkach Rompeya oraz zespołu 2Country. Tradycyjnie już odbył się pokaz strażacki w wykonaniu członków OSP Pusta Wola. Najmłodsi korzystali z dmuchanych zamków i zjeżdżalni oraz placu zabaw. Jak zawsze wspaniałe ciasta przygotowały Mamy naszych uczniów, były także lody, zapiekanki i kiełbaski z grilla. Każdy znalazł coś dla siebie i wszystkim dopisywał humor. Serdecznie dziękujemy Państwu Elżbiecie i Robertowi Szudym, Panu Kazimierzowi Balwierzowi, Rodzicom oraz Sponsorom za pomoc w organizacji pikniku.

Może Ci się również spodoba