Kolejny Projekt Erasmus+ w Szkole Podstawowej w Kunowej

Z dniem 1 września 2018 r. Szkoła Podstawowa w Kunowej przystąpiła do realizacji projektu English for Social Entrepreneurship w ramach programu Erasmus+ akcja KA229.

Projekt realizowany jest ze środków Unii Europejskiej i skierowany jest do uczniów klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum. Celem projektu jest rozwijanie wiedzy i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości społecznej, jak również poszerzenie praktycznej znajomości języka angielskiego i zdolności komunikacyjnych. Udział w projekcie umożliwi uczniom nabycie nowych kompetencji przydatnych im w przyszłej aktywności obywatelskiej i planowaniu własnej kariery zawodowej. Projekt przewiduje wymianę uczniów i nauczycieli z sześciu szkół partnerskich. Językiem roboczym projektu jest język angielski.

                                                          

Deklaracje udziału w projekcie można pobrać w sekretariacie szkoły.

 

regulamin uczestnictwa w projekcie EN4SE

 

Szkoły partnerskie uczestniczące w projekcie EN4SE:

Colegio Los Olivos (Málaga) – Hiszpania

İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi (Samsun) – Turcja

Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi (Kunowa) – Polska

Colegiul Naţional de Informatică “Spiru Haret” (Suceava) – Rumunia

Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla (Kowno) – Litwa

Istituto Istruzione Secondario Superiore „Ruggero II” (Ariano Irpino) – Włochy

Może Ci się również spodoba