FERIE ZIMOWE 2018

   Ferie to czas odpoczynku od nauki, szkoły i poważnych obowiązków, dlatego przyjemnie jest spędzić je z rodziną czy wyjeżdżając na zimowiska. Najważniejszą sprawą jest dobre wykorzystanie wolnego czasu.

   Wspaniale można bawić się na feriach, aktywnie spędzając czas z koleżankami i kolegami ze szkoły, tak wypoczywali również nasi uczniowie. Urozmaiceniem ich wypoczynku były wyjazdy w czasie ferii na lodowisko do Jedlicza i kulig do Regietowa. Wprawdzie śniegu było zbyt mało na sannę, ale sanie zastąpiono bryczkami i tak przejażdżka w piękny słoneczny dzień była wspaniałą atrakcją połączoną z poznawaniem charakterów koników huculskich i podziwianiem pięknych widoków. Po przejażdżce było pieczenie kiełbasek i grzanie się przy kominku.

  Aktywnie i wesoło nasi uczniowie spędzili czas także na lodowisku. Jedni doskonalili swoje umiejętności łyżwiarskie, a inni próbowali dopiero swoich sił w tej dziedzinie sportu. Wszyscy doskonale się bawili i wzmacniali swój organizm przed następnym semestrem.

Może Ci się również spodoba