Dzień Ziemi

        Na tle  dekoracji wyraziście ukazującej piękno przyrody,  dzieci i młodzież wystawiły inscenizację przeplataną  piosenkami i tańcami. Pogodny nastrój piosenek i wierszy o pięknie Ziemi, był przecinany informacjami o niszczącym wpływie działań człowieka. Kontrasty ukazane w przedstawieniu działały na wyobraźnię tak dorosłych jak i dzieci. Na koniec żeby nie pozostawić widzów  w nastroju przygnębienia, dzieci i młodzież  wykonały tańce, które spowodowały owacje widzów. Pani dyrektor Mariola Krygowska podziękowała dzieciom i młodzieży oraz organizatorom czyli Pani Marcie Paszyńskiej  za wspaniałe dekoracje (aż żal rozbierać po jednym przedstawieniu), Pani Anicie Raci, która wybrała i dopracowała scenariusz oraz przećwiczyła role z młodzieżą oraz Pani Ewie Gubernat za  przygotowanie śpiewów i tańców  wzbudzających fale braw. Wyraziła też podziw nad tym, że każde następne przedstawienie od nowa zaskakuje, a wydawałoby się, że nie jest to już możliwe.

Może Ci się również spodoba