Przyjęcie do grona uczniów gimnazjum – OTRZĘSINY KLASY PIERWSZEJ GIMNAZJUM

   Ważnym wydarzeniem w życiu naszej szkoły są odbywające się co roku OTRZĘSINY. Jest to uroczyste i jednocześnie wesołe przyjęcie do społeczności szkolnej gimnazjum nowych uczniów. Również w tym roku szkolnym – 2016/17 starsi koledzy postanowili przywitać najmłodszych gimnazjalistów. Uczniowie klasy pierwszej poddani zostali różnorakim sprawdzianom, m.in. z wiedzy ogólnej i sprawności sportowej, które zaliczyli na „szóstkę”. Wykazali się także licznymi talentami, a przede wszystkim talentem plastycznym, o czym świadczył namalowany przez nich portret wychowawczyni – Pani Doroty Dłuskiej.

   Podsumowaniem uroczystości były: „wesoła przysięga” i test na wytrzymałość – mufinki z niespodzianką. Po OTRZĘSINACH wszyscy uczniowie bawili się na dyskotece.                     

Może Ci się również spodoba