Ogłoszenie

Szanowni Państwo!

                Informuję, że Zarząd Oddziału ZNP w Skołyszynie ogłosił od 8 kwietnia 2019r  do odwołania przeprowadzenie strajku w Szkole Podstawowej w Kunowej. W związku z tym dyrektor szkoły od 8 kwietnia 2019r. nie ma możliwości zapewnienia dla wszystkich uczniów zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Zapewniam jednak, że w czasie akcji strajkowej dla uczniów naszej szkoły zostaną zorganizowane zajęcia wychowawczo-opiekuńcze. Żadne dziecko nie pozostanie bez opieki.

Mimo akcji strajkowej egzaminy  ósmoklasisty i trzecioklasisty odbędą się w Szkole Podstawowej w Kunowej we właściwym terminie.  Egzamin trzecioklasisty odbędzie się 10,11,12 kwietnia 2019r a egzamin ósmoklasisty 15,16,17 kwietnia 2019r.

W dniach 8,9 kwietnia dla wszystkich uczniów, którzy będą korzystać z  opieki przedszkolnej i opieki świetlicowej będzie wydawany obiad.

Bardzo proszę Rodziców uczniów korzystających  z obiadów w stołówce szkolnej o potwierdzenie do poniedziałku do godz. 13.00- kto będzie korzystałod 9 kwietnia – w czasie dalszej ewentualnej akcji strajkowej.

Ponieważ sytuacja dotycząca może ulec zmianie, proszę śledzić wszelkie doniesienia medialne oraz ogłoszenia na stronie szkoły.

Przepraszam za powstałe utrudnienia. Proszę o współpracę.

 

Mariola Krygowska

Może Ci się również spodoba