Mini Piłka Siatkowa chłopców i dziewcząt

    Dnia 23 lutego oraz 2 marca w naszej szkole odbyły się zawody w Mini Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt. Gościliśmy uczniów ze szkół podstawowych tj. Skołyszyn oraz Harklowa. Zawody rozpoczęły się przywitaniem sportowców, przez Panią Dyrektor Bożenę Zabrzeską. Następnie uczniom zostały przypomniane przepisy, obowiązujące w Mini Piłce Siatkowej. Po rozegraniu meczy, wyłonił się zwycięzca. Zawody zakończyły się takimi samymi wynikami u chłopców,  jak i u dziewcząt.

I mce zajęła SP w Harklowej

II mce zajęła SP w Skołyszynie

III mce zajęła SP w Kunowej

    Zawody przebiegły w przyjemnej i miłej atmosferze, przy zachowaniu zasad Fair Play. Zakończyły się wręczeniem dyplomów przez Panią Dyrektor Bożenę Zabrzeską.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie.

Może Ci się również spodoba