Międzynarodowe spotkanie w Kownie

      W dniach 14-16 listopada 2016 roku w Kownie, Litwa, odbyło się spotkanie inaugurujące międzynarodową współpracę w projekcie 'Inventions and Cultural Behaviour’, realizowanym w ramach programu Erasmus+ akcja KA219. W spotkaniu udział wzięły zespoły nauczycielskie z Litwy (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla), Słowenii (Osnovna šola Benedikt), Rumunii (Şcoala Gimnazială Poiana Sibiului), Włoch (Instituto Tecnico Economico e Tecnologico FEDERICO II di Capua), Hiszpanii (Instituto de Educación Secundaria da Pobra do Caramiñal) i Polski (Zespół Szkół Publicznych w Kunowej). W trakcie prowadzonych debat ustalono zakres zadań dla poszczególnych czynności projektowych oraz terminarz międzynarodowych spotkań edukacyjnych dla uczniów. Kowieńskie spotkanie było także okazją do międzynarodowej prezentacji dotychczasowego dorobku kunowskiej szkoły, jak również sposobnością do wymiany doświadczeń z nauczycielami z różnych szkół europejskich. W końcowej fazie spotkania zredagowana została deklaracja współpracy, którą ze strony polskiej podpisała pani Mariola Krygowska, dyrektor ZSP w Kunowej.

Może Ci się również spodoba